4A Hizmet Dökümü

4A Hizmet dökümü Sosyal Güvenlik kurumuna bağlı sigortalı işçilere yönelik sağlanan hizmet bölümüdür.

Bu kısma dahil olanlar normal işçi statüsünde çalışan olup işverenin belirlediği ücret karşılığı yatan sigortasıyla hizmetlerden yararlanmaktadır.

4a Hizmet dökümünü nasıl öğrenebilirim?
4a Hizmet dökümünü SGK'nın son yaptığı değişikler ile edevlet uygulaması kapsamında sadece edevlet sitesi üzerinde görebilir ve hareketleri takip edebilirsiniz. e devlet sitesine giriş için 4 giriş şekli bulunmakla beraber bu yöntemleri sitemizden öğrenebilirsiniz.

Etiketler: 4A Hizmet Dökümü - Sosyal Güvenlik Kurumu - SGK - ssk sorgulama - sigorta hizmet dökümü

Yorumlar (1) 16.08.2011. 01:52

SSK Hizmet Dökümü

İşyeriniz primlerini gününde yatırıyor mu? Ne kadar zaman sonra emekli olacaksınız? Primlerinizin toplam gün sayısı kaçtır? Ne zamandan beri sigortalısınız ? Sigorta priminiz kaç liradan yatıyor?

Bunlar gibi daha bir çok sorunun cevabını sitemizden bulabilirsiniz. SSK Hizmet Dökümü hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz...

SSK Sorgulama nasıl yapılır öğrenmek için tıklayınız...

Yorumlar (0) 14.08.2011. 14:04

Elektronik imza ile ssk sorgulama

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından onaylı Elektronik Sertifika Hizmet Sağlayıcılar tarafından sağlanan bu hizmet bilgisayarınıza özel bir yazılım aracılığıyla giriş yapmanızı ve size özel olan elektronik imza ile işlemler yapmanızı sağlamaya yarar. Günümüzde popüler bir yöntem olmasa da e-devlet giriş yöntemlerinden biri olarak kullanıma sunulmuş durumdadır.

Bu yöntem ile sisteme giriş yaptıktan sonra 'A'dan Z'ye Kurumlar' başlığı altında 'Sosyal Güvenlik Kurumu' kısmına girip '4A Hizmet Dökümü' bölümünden bilgilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz..

Eğer kısayoldan girmek istiyorsanız şu linke tıklayınız: https://www.turkiye.gov.tr/4a-hizmet-dokumu

Tüm bilgilerinizi bu şekilde takip edebilir ve kayıt altında tutabilirsiniz... Eğer aklınıza takılan bir soru olursa bunu yorum olarak paylaşınız veya paylaşılan yorumlara cevap vererek deneyimlerinizi anlatınız...Etiketler: elektronik imza ssk sorgulama - 4A Hizmet Dökümü - Sosyal Güvenlik Kurumu - SGK - ssk sorgulama - sigorta hizmet dökümü

Yorumlar (0) 11.08.2011. 11:06

TC kimlik kartı ile ssk sorgulama

Yine E-devlet girişlerinden biri olan TC kimlik kartı ile giriş yöntemi şu an tam olarak uygulaması hayata geçirilmiş olmasa da ileriki günlerde sıkça kullanılacak bir yöntem olarak öngörülmektedir. Henüz deneme aşamasında olan çipli kimlik kartları ile bilgisayara entegre bir kimlik okuyucu sayesinde şifre ile giriş yapılacak bir sistem olan TC kimlik kartı ile giriş sgk hizmet sorgulama için kullanılacak bir yöntem olacaktır.

Bu yöntemi kullanıp giriş yaptıktan sonra 'A'dan Z'ye Kurumlar' başlığı altında 'Sosyal Güvenlik Kurumu' kısmına girip '4A Hizmet Dökümü' bölümünden bilgilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz..

Eğer kısayoldan girmek istiyorsanız şu linke tıklayınız: https://www.turkiye.gov.tr/4a-hizmet-dokumu

Tüm bilgilerinizi bu şekilde takip edebilir ve kayıt altında tutabilirsiniz... Eğer aklınıza takılan bir soru olursa bunu yorum olarak paylaşınız veya paylaşılan yorumlara cevap vererek deneyimlerinizi anlatınız...Etiketler: tc kimlik kartı ssk sorgulama - 4A Hizmet Dökümü - Sosyal Güvenlik Kurumu - SGK - ssk sorgulama - sigorta hizmet dökümü

Yorumlar (6) 11.08.2011. 10:56

Mobil imza ile ssk sorgulama

E-Devlet uygulaması yayına girdikten sonra giriş yöntemleri olarak 4 şekilde alternatif sunulmuştur. Bunlardan biri de mobil imza ile e-devlet girişidir. Mobil imza ile girişi şimdilik Turkcell ve Avea hatlarından yapabiliyorsunuz. Mobil imza ile sgk (ssk) sorgulama ise alınan mobil imza ile giriş yaptıktan sonra uygulanmaktadır. Mobil şifre edindikten sonra https://giris.turkiye.gov.tr/ adresinden giriş yapabilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra 'A'dan Z'ye Kurumlar' başlığı altında 'Sosyal Güvenlik Kurumu' kısmına girip '4A Hizmet Dökümü' bölümünden bilgilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz..

Eğer kısayoldan girmek istiyorsanız şu linke tıklayınız: https://www.turkiye.gov.tr/4a-hizmet-dokumu

Tüm bilgilerinizi bu şekilde takip edebilir ve kayıt altında tutabilirsiniz... Eğer aklınıza takılan bir soru olursa bunu yorum olarak paylaşınız veya paylaşılan yorumlara cevap vererek deneyimlerinizi anlatınız...Etiketler: mobil imza ssk sorgulama - 4A Hizmet Dökümü - Sosyal Güvenlik Kurumu - SGK - ssk sorgulama - sigorta hizmet dökümü

Yorumlar (1) 11.08.2011. 10:23

<< İlk < Önceki [1 / 2] Sonraki > Son >>